AKTUÁLNÍ INFORMACE

7.2.2011
Izolace stavebních konstrukcí
Vážení zákazníci  v této části bychom se chtěli věnovat ...

Celý článek

22.1.2011
KMS Ortner
Vážení zákazníci. V této příloze nám dovolte představit ...

Celý článek
Archiv aktualit

Partneři

ORTNEROrtner - výrobce špičkových kamnářských materiálů jako je KMS tahový systém, akumulační spirály, litý šamot, rychleschnoucí kamnářská malta či kamnářská modelovací omítka. Firma Ortner je původním výrobcem mnoha dalších systémových prvků, především topenišť s vysokou účinností spalování a tedy maximální čistotou provozu, které se stávají inspirací ostatním výrobcům.


BRUNNERBrunner - výrobce kvalitních kamnových vložek pro akumulační kamna, špičkových krbových vložek pro moderní krby (včetně hypokaustních) a automatické regulace hoření. Jde také o lídra v oboru teplovodní techniky pro kachlová kamna a pravidelného školitele těch nejmodernějších technologií v oboru.


OSBERG SCHMIDOlsberg (Schmid) – druhý evropský výrobce litinových kamnových vložek s vysokou kvalitou zpracování i funkce. Původní výrobu firmy Olsberg převzala časem firma Schmid, výrobce kvalitních krbových vložek určených pro designové stavby krbů.
RUEGGRüegg – špičková krbová topeniště určená nejen pro teplovzdušný, ale také pro sálavý hypokaustní rozvod. Možnost napojení na tahové systémy a tím dosažení „krbového“ efektu plápolajícího ohně a zároveň „kamnového“ efektu dlouhého intervalu přikládání.


HEINHein – český výrobce kachlů a velkoplošné keramiky pro stavbu kamen, sporáků a krbů. Dynamicky se rozvíjející společnost s nejmodernějším technickým vybavením se během velmi málo let dostala na úroveň špičkových zahraničních výrobců, ale zachovala si stále svou největší výhodu – nízkou cenu.
MK PROFIMK Profi - český výrobce kachlů a velkoplošné keramiky pro stavbu kamen, sporáků a krbů. Tradiční šumavský producent s nezaměnitelným vkusným designem výrobků. V sortimentu lze nalézt jak klasické vzory, tak i moderní velkoplošné formáty.SPARTHERMSpartherm – německý lídr v produkci designových krbových vložek se sortimentem čítajícím stovky variant tvarů, velikostí i provedení povrchu. Korpusy jsou svařovány z oceli, prostor žároviště ze speciálních žárohmot. Výsuv dvířek řešen pomocí kvalitních bezporuchových suportů. Firma je schopna na přání vyrobit téměř jakékoli krbové topeniště dle přání zákazníka.ROMOTOPRomotop – český výrobce krbových vložek s velmi dobrým poměrem cena/výkon, v minulosti známý pouze jako výrobce krbových kamen. Ve své produkci má dnes již několik modelů krbových vložek řady Dynamic a sortiment postupně rozšiřuje i o designové modely se zdvihanými dvířky.TIMPEXTimpex – český výrobce populární automatické regulace pro kamna a krby, která si svou kvalitou, funkcí a designem ovládacího panelu nezadá se zahraničními výrobky. Pomocí automatické regulace je možné zabránit neekonomickému provozu způsobenému neodbornou manuální regulací. Zároveň je tak spořeno palivo i životní prostředí, protože topidlo pracuje vždy v optimálním režimu.SCHIEDELSchiedel – výrobce špičkových komínových systémů z keramiky i nerezu. Komínové systémy Schiedel se staly předlohou pro všechny ostatní výrobce, ale kvalitou použitých materiálů i přístupu k systémovým řešením pořád tito konkurenti nedosahují.


BURNETBurnet – český výrobce teplovodních kamnových topenišť a výměníků. Topeniště jsou koncipována pro tzv. kompaktní kamna, tedy kamna s relativně vysokým výkonem, plně postačujícím pro moderní stavební konstrukce s malou tepelnou ztrátou, to vše na menším půdorysu než dříve. Díky podílu výkonu předávaného do vody je možné kamna využít jako centrální topidlo.

 

 

BrulaBrula  – německý výrobce a dodavatel systémových prvků pro stavbu kamen a krbů, stavebních tvarovek, žáruvzdorných tmelů, lepidel a malt, kamnářské omítky, akumulačních i izolačních materiálů, kamnových dvířek, šamotového prefabrikovaného tahového systému včetně vhodných bezroštových topenišť a mnoha dalších materiálů pro kamnářské účely.
JokrJokr – špičkový tuzemský výrobce kování a dvířek na kachlová kamna a sporáky včetně veškerého příslušenství. Několik řad kompletů topných štítů a pečících trub, kamnovců a čistících dvířek dává skutečnou volnost ve výběru konečného vzhledu topidla. Velmi kvalitní kamnová dvířka s izolačním dvojsklem a rozvodem předehřátého sekundárního vzduchu s funkčním oplachem.