AKTUÁLNÍ INFORMACE

7.2.2011
Izolace stavebních konstrukcí
Vážení zákazníci  v této části bychom se chtěli věnovat ...

Celý článek

22.1.2011
KMS Ortner
Vážení zákazníci. V této příloze nám dovolte představit ...

Celý článek
Archiv aktualit

Kompetence

ČESKÝ KAMNÁŘ je nekompromisní kvalita v každém detailu. Je to řemeslo v rukou odpovědných profesionálů, kterým leží na srdci zdraví, bezpečí a pohoda domova jejich zákazníků. S touto myšlenkou volíme materiály, spotřebiče a pracovní postupy při konstrukci Vašich krbů, kachlových kamen a sporáků tak, aby Vám sloužili dobře a spolehlivě po několik generací.

  • CECH KAMNÁŘŮ ČR - Jsme členy Cechu kamnářů ČR, který je spolehlivým garantem odbornosti. Jde o národní profesní sdružení kamnářů kladoucích si za svůj cíl kvalitní, bezpečné a krásné dílo jako funkční ale také hodnotný a zdobný prvek rodinných domů, bytů i komerčních prostor.
  • VZDĚLÁVÁNÍ - Jsme volné sdružení v oboru úspěšně vyučených a/nebo rekvalifikovaných kamnářů. Účastníme se pravidelně školení významných výrobců a dovozců i cechovních vzdělávacích akcí. Aktuální informace z oboru aktivně získáváme, nežijeme minulostí na úkor budoucnosti, navštěvujeme odborné výstavy a konference, sledujeme evropské trendy, které uplatňujeme ve své praxi.
  • NORMY – Podstatné, nikoli samozřejmé, je to, že jsme skuteční kamnáři. Řemeslo „krbař“ fakticky neexistuje a je pouze mezi laiky zažitým výrazem pro více či méně přeškoleného stavebního dělníka. I krb by tedy měl pocházet z rukou zkušeného kamnáře. Zařízení, která nějakým způsobem nakládají s otevřeným ohněm přímo uprostřed domu mají své zákonitosti a svá specifika, proto jsou jejich parametry ošetřeny platnými národními normami ČSN 734230-2, které je nutné znát a ctít.
  • KVALITA – Protože jsme trvale odpovědni za svá díla, bezvýhradně lpíme na používání kvalitních materiálů a spotřebičů. Do svého sortimentu vybíráme pouze to, co dle našich zkušeností poskytuje za odpovídající cenu maximální užitek a dlouhodobě spolehlivou funkci. Nenecháváme se zlákat obchodními lobby výrobců, kteří si za svůj základní cíl kladou dosažení zisku za cenu sporné kvality.